درباره ما

شرکت خاک انرژی پارس

شرکت خاک انرژی پارس با هدف ارائه خدمات برتر و به روز، با برخورداری از مهندسین دارای درجات عالی از معتبرترین  دانشگاههای ایران پا به عرصه  گذاشته است.  این شرکت با آرمان دستیابی به موفقیت برتر ارائه خدمات شایسته،  در زمینه خدمات مهندسی ژئوتکنیک، سازه، ژئومکانیک نفت و معدنی فعالیت می نماید. توان مهندسی و طراحی شرکت، متکی به استفاده از تکنولوژی روز و بهره مندی از جدیدترین نرم افزارهای پیشرفته می‌باشد که انجام خدمات مهندسی و مشاوره ای را ارائه  می‌نماید.

شرکت خاک انرژی پارس علاوه بر ارائه خدمات مشاوره و مهندسی هم اکنون نمایندگی فروش از شرکتهای معتبر بین المللی در زمینه ابزارهای دقیق سازه و ژتوتکنیک، تجهیزات و سنسورهای انتشار اکوستیک و رفتارنگاری آبهای زیرزمینی و همچنین تجهیزات هواشناسی را در اختیار دارد.

پرسنل شرکت

استراتژی و چشم انداز

شرکت خاک انرژی پارس با بهره مندی و همکاری کارشناسان و متخصص مجرب و کارامد در رشته ها و تخصص های مختلف و با استفاده از معتبرترین نرم افزارها آمادگی ارائه خدمات مشاوره و مهندسی، مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی در زمینه های  سد سازی، تونلسازی، ابزاردقیق و رفتارسنجی، ژئومکانیک نفت و انتشار اکوستیک را دارد.