Vallen Systeme GmbH

 

شرکت آلماني (Vallen Systeme GmbH) از معتبرترین شرکتهای سازنده سنسورها و تجهيزات سيستمهاي انتشار اکوستيک در دنیا می‌باشد. این شرکت پیشرفت‌ها و ابداعات زیادی را زمینه انتشار آکوستیک ارائه کرده و  پس از  بیش از 30 سال تجربه، سریعترین، انعطاف پذیرترین و قابل اعتمادترین سیستم انتشار آکوستیک در جهان را تحت عنوان سیستم AMSY-6 در سال 2010 عرضه داشته است. تعهد به خدمات قابلیت اعتماد و عمکلرد مناسب تولیدات این شرکت منجر به جذب رضایت بیش از 500 مشتری در سرتاسر جهان شده است.

درباره ما

شرکت خاک انرژي پارس با هدف ارائه خدمات برتر و به روز، با برخورداري از مهندسين داراي درجات عالي از معتبرترين دانشگاههاي ايران پا به عرصه گذاشته است. اين شرکت با آرمان دستیابی به موفقیت برتر ارائه خدمات شایسته، در زمینه خدمات مهندسي ژئوتکنيک، سازه، ژئومکانیک نفت و معدني فعالیت می نماید. توان مهندسي و طراحي شرکت، متکي به استفاده از تکنولوژي روز و بهره مندي از جديدترين نرم افزارهاي پيشرفته مي‌باشد که انجام خدمات مهندسي و مشاوره ای را ارائه مي‌نمايد. شرکت خاک انرژي پارس علاوه بر ارائه خدمات مشاوره و مهندسي هم اکنون نمايندگي فروش از شرکتهاي معتبر بين المللي در زمينه ابزارهاي دقيق سازه و ژتوتکنيک، تجهيزات و سنسورهاي انتشار اکوستيک و رفتارنگاري آبهاي زيرزميني و همچنين تجهيزات هواشناسي را در اختيار دارد.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما از تمامی اخبار و اطلاعیه ها باخبر شوید. همچنین می توانید خبرهای خود را در سایت درج نمایید. فقط عضو شوید.


ارتباط با ما

  • تهران، کوی نصر(گیشا)،خیابان دوم( حبیب زاده)،پلاک ۱۷،طبقه ۴، واحد ۷
  • تهران 13445/777
  • 02188263678
  • 02188245790
  • infokhakenergypars.ir