شرکت سازنده تجهیزات ژئوفیزیک و رفتارنگاری لرزه ای و ارائه خدمات مشاوره ای

شرکت ایتالیایی Sol geo  یکی از برترین شرکت ها در زمینه انجام خدمات ژئوفیزیکی است که علاوه بر ساخت و تولید این ابزار خدماتی همچون مشاوره و پیمانکاری رفتارنگاری لرزه ای و ژئوفیزیکی ، خدمات مشاوره نفت و گاز و رفتارنگاری دینامیکی خاک، سازه و ابنیه را ارائه می دهد. این شرکت دارای گواهینامه کیفی ایزو 9001   بوده و رزومه چندین پروژه موفق را در کارنامه خود دارد

solgeo

 

درباره ما

شرکت خاک انرژي پارس با هدف ارائه خدمات برتر و به روز، با برخورداري از مهندسين داراي درجات عالي از معتبرترين دانشگاههاي ايران پا به عرصه گذاشته است. اين شرکت با آرمان دستیابی به موفقیت برتر ارائه خدمات شایسته، در زمینه خدمات مهندسي ژئوتکنيک، سازه، ژئومکانیک نفت و معدني فعالیت می نماید. توان مهندسي و طراحي شرکت، متکي به استفاده از تکنولوژي روز و بهره مندي از جديدترين نرم افزارهاي پيشرفته مي‌باشد که انجام خدمات مهندسي و مشاوره ای را ارائه مي‌نمايد. شرکت خاک انرژي پارس علاوه بر ارائه خدمات مشاوره و مهندسي هم اکنون نمايندگي فروش از شرکتهاي معتبر بين المللي در زمينه ابزارهاي دقيق سازه و ژتوتکنيک، تجهيزات و سنسورهاي انتشار اکوستيک و رفتارنگاري آبهاي زيرزميني و همچنين تجهيزات هواشناسي را در اختيار دارد.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما از تمامی اخبار و اطلاعیه ها باخبر شوید. همچنین می توانید خبرهای خود را در سایت درج نمایید. فقط عضو شوید.


ارتباط با ما

  • تهران، کوی نصر(گیشا)،خیابان دوم( حبیب زاده)،پلاک ۱۷،طبقه ۴، واحد ۷
  • تهران 13445/777
  • 02188263678
  • 02188245790
  • infokhakenergypars.ir