سخن مدیرعامل

شرکت خاک انرژي پارس از بدو تاسيس با يک نگرش علمي، استراتژي توسعه محوري را در جهت اهداف اساسي خود تدوين نموده و در اين راستا تعهد به کيفيت مطلوب، بهره گيري از فن آوري هاي روز جهاني و جلب اعتماد مشتريان را سرلوحه فعاليتهاي خود قرار داده است. اين شرکت همواره سعي داشته است که همگام با پيشرفت علوم و فنون، از ابزارها و نرم افزارهاي نوين و تخصصي براي خدمت رساني در مهندسي ژئوتکنيک و سازه مورد نياز در طرحهاي عمراني، معدني و نفتي استفاده نموده و با عنايات پروردگار در حوزه هاي فعاليت خود رشد و توسعه مستمر را مد نظر قرار دهد.

شرکت خاک انرژي پارس با تكيه بر تخصص اعضاي خود و به پشتوانه اعتماد مشتريان، در پي آنست که با تداوم رو به رشد خود، در جايگاه يکي از موفق ترين شرکتهاي کشور قرار گرفته و با توسعه فعاليتهاي خود در سالهاي آتي در ابعاد داخلي و بين المللي براي ايران و ايراني افتخارآفرين باشد.

همراهي، همدلي و اعتماد شما را ارج مي نهيم و مفتخريم که خدمتگزار کساني هستيم که ارمغان آور بالندگي و توسعه در ميهن عزيزمان و ايراني سربلند هستند. لازم ميدانم مراتب سپاس خود را به مشترياني که اين شرکت را براي انجام خدمات مورد نياز خود انتخاب نموده اند تقديم نمايم.

                                                                                                                                                                      

                                                                                                                         

                                                                                                                                                                        دکتر مجید نیکخواه             

 

                                        

درباره ما

شرکت خاک انرژي پارس با هدف ارائه خدمات برتر و به روز، با برخورداري از مهندسين داراي درجات عالي از معتبرترين دانشگاههاي ايران پا به عرصه گذاشته است. اين شرکت با آرمان دستیابی به موفقیت برتر ارائه خدمات شایسته، در زمینه خدمات مهندسي ژئوتکنيک، سازه، ژئومکانیک نفت و معدني فعالیت می نماید. توان مهندسي و طراحي شرکت، متکي به استفاده از تکنولوژي روز و بهره مندي از جديدترين نرم افزارهاي پيشرفته مي‌باشد که انجام خدمات مهندسي و مشاوره ای را ارائه مي‌نمايد. شرکت خاک انرژي پارس علاوه بر ارائه خدمات مشاوره و مهندسي هم اکنون نمايندگي فروش از شرکتهاي معتبر بين المللي در زمينه ابزارهاي دقيق سازه و ژتوتکنيک، تجهيزات و سنسورهاي انتشار اکوستيک و رفتارنگاري آبهاي زيرزميني و همچنين تجهيزات هواشناسي را در اختيار دارد.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما از تمامی اخبار و اطلاعیه ها باخبر شوید. همچنین می توانید خبرهای خود را در سایت درج نمایید. فقط عضو شوید.


ارتباط با ما

  • تهران، کوی نصر(گیشا)،خیابان دوم( حبیب زاده)،پلاک ۱۷،طبقه ۴، واحد ۷
  • تهران 13445/777
  • 02188263678
  • 02188245790
  • infokhakenergypars.ir