خط مشی

شرکت خاک انرژي پارس با اتکا به ارزشهای والای انسانی در راستای ارائه خدمات خود و دستیابی به کمال در کیفیت و تأمین رضایت کارفرمایان، اعتقاد راسخ به انجام موارد ذیل را داشته و خود را ملزم به اعمال آنها در پروژه ها می نماید:

 1.      کسب رضایت شناسایی و درک صحیح نیازها و انتظارات کارفرمایان
 2.      بهبود مستمر کیفیت خدمات
 3.      انجام به موقع تعهدات
 4.     رعایت اخلاق حرفه ای و پایبندی به تعهدات
 5.      بهبود مستمر فرآیندها از طریق استفاده از راههای جدید و بکارگیری دانش نوین و استانداردهای فنی و مهندسی
 6.      به کارگیری نیروی انسانی متخصص، کارآمد و متعهد همراه با اعتلاي دانش و ارتقاء سطح علمی آنها
 7.      توجه و ایجاد فضاي مناسب به منظور مشاركت فكري کارکنان

درباره ما

شرکت خاک انرژي پارس با هدف ارائه خدمات برتر و به روز، با برخورداري از مهندسين داراي درجات عالي از معتبرترين دانشگاههاي ايران پا به عرصه گذاشته است. اين شرکت با آرمان دستیابی به موفقیت برتر ارائه خدمات شایسته، در زمینه خدمات مهندسي ژئوتکنيک، سازه، ژئومکانیک نفت و معدني فعالیت می نماید. توان مهندسي و طراحي شرکت، متکي به استفاده از تکنولوژي روز و بهره مندي از جديدترين نرم افزارهاي پيشرفته مي‌باشد که انجام خدمات مهندسي و مشاوره ای را ارائه مي‌نمايد. شرکت خاک انرژي پارس علاوه بر ارائه خدمات مشاوره و مهندسي هم اکنون نمايندگي فروش از شرکتهاي معتبر بين المللي در زمينه ابزارهاي دقيق سازه و ژتوتکنيک، تجهيزات و سنسورهاي انتشار اکوستيک و رفتارنگاري آبهاي زيرزميني و همچنين تجهيزات هواشناسي را در اختيار دارد.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما از تمامی اخبار و اطلاعیه ها باخبر شوید. همچنین می توانید خبرهای خود را در سایت درج نمایید. فقط عضو شوید.


ارتباط با ما

 • تهران، کوی نصر(گیشا)،خیابان دوم( حبیب زاده)،پلاک ۱۷،طبقه ۴، واحد ۷
 • تهران 13445/777
 • 02188263678
 • 02188245790
 • infokhakenergypars.ir