انتشار آکوستیک ( نشر آوایی)

در سالهای اخیر بکارگیری آزمایشهای غیر مخرب روش انتشار آکوستیک رو به فزونی گذاشته و امروزه کاربرد زیادی را در مهندسی  مکانیک، عمران، علم مواد، معدن و زلزله شناسی و نفت پیدا کرده است. انتشار آکوستیک یک روش با حساسیت زیاد برای دریافت رخدادهای فعال در یک ماده بوده که در زمینه‌های رفتارنگاری در مصالح جامد نظیر سنگ، فلز، شیشه و سرامیک که تحت تنش قرار دارند بکار برده می‌شود. روش آزمایش انتشار آکوستیک، روشی کارامد برای بررسی رفتار مصالح است که در آن یک موج الاستیک گذرا توسط آزادسازی انرژی ایجاد می‌شود.

روش انتشار اکوستیک کاربرد بسیار گسترده اي در صنایع مختلف در تعیین نقصها و آسیبهاي درونی ماده و سازه تحت تنش دارد.  از کاربردهای این روش می توان به آزمونهای دوره ای مخازن CNG و محفظه های تحت فشار،  بازرسی سازه های  بتنی و فولادی، تشخیص و مکانیابی تخلیه در مبدلهای نیروگاه برق،  نشت از شیرها، لوله ها و مخازن و کارهای تحقیقاتی اشاره کرد.

شرکت خاک انرژی پارس با بهره‌مندی از این تکنولوژی نوین و تجهیزات پیشرفنه و همکاري کارشناسان و متخصص مجرب آمادگی تامین تجهیزات از شرکتهای سازنده دارای نمایندگی و ارائه خدمات مشاوره و انجام بازرسی روش انتشار اکوستیک را دارد. خدمات قابل عرضه شرکت خاک انرژی در زمینه انتشار اکوستیک عبارتند از:

  •                      تامین تجهیزات انتشار اکوستیک از شرکت دارای نمایندگی
  •                     آموزش روش انتشار اکوستیک و مشاوره در زمینه انتخاب روش و سیستم انتشار اکوستیک
  •                     خدمات بازرسی و رفتارنگاری انتشار اکوستیک

 

درباره ما

شرکت خاک انرژي پارس با هدف ارائه خدمات برتر و به روز، با برخورداري از مهندسين داراي درجات عالي از معتبرترين دانشگاههاي ايران پا به عرصه گذاشته است. اين شرکت با آرمان دستیابی به موفقیت برتر ارائه خدمات شایسته، در زمینه خدمات مهندسي ژئوتکنيک، سازه، ژئومکانیک نفت و معدني فعالیت می نماید. توان مهندسي و طراحي شرکت، متکي به استفاده از تکنولوژي روز و بهره مندي از جديدترين نرم افزارهاي پيشرفته مي‌باشد که انجام خدمات مهندسي و مشاوره ای را ارائه مي‌نمايد. شرکت خاک انرژي پارس علاوه بر ارائه خدمات مشاوره و مهندسي هم اکنون نمايندگي فروش از شرکتهاي معتبر بين المللي در زمينه ابزارهاي دقيق سازه و ژتوتکنيک، تجهيزات و سنسورهاي انتشار اکوستيک و رفتارنگاري آبهاي زيرزميني و همچنين تجهيزات هواشناسي را در اختيار دارد.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما از تمامی اخبار و اطلاعیه ها باخبر شوید. همچنین می توانید خبرهای خود را در سایت درج نمایید. فقط عضو شوید.


ارتباط با ما

  • تهران، کوی نصر(گیشا)،خیابان دوم( حبیب زاده)،پلاک ۱۷،طبقه ۴، واحد ۷
  • تهران 13445/777
  • 02188263678
  • 02188245790
  • infokhakenergypars.ir