پروژه های به اتمام رسیده

تعداد عنوان در هر صفحه
ابزاردقیق و رفتارنگاری سد مخزنی سومبار

ابزاردقیق و رفتارنگاری سد مخزنی سومبار

سد مخزني سومبار در غلامان از توابع شهرستان بجنورد روي رودخانه سومبار غلامان(سر شاخه اصلي رودخانه سومبار) به منظور ذخيره‌سازي و تنظيم بخشي از روان آب رودخانه واقع شده است.
رفتارسنجی سدهای خاکی گلستان و بوستان

رفتارسنجی سدهای خاکی گلستان و بوستان

رفتارسنجی سدهای خاکی همگن گلستان و بوستان برای سالهای 1389، 1391 و 1392 بر اساس داده های ابزاردقیق و بازررسی فنی انجام گرفته است.

درباره ما

شرکت خاک انرژي پارس با هدف ارائه خدمات برتر و به روز، با برخورداري از مهندسين داراي درجات عالي از معتبرترين دانشگاههاي ايران پا به عرصه گذاشته است. اين شرکت با آرمان دستیابی به موفقیت برتر ارائه خدمات شایسته، در زمینه خدمات مهندسي ژئوتکنيک، سازه، ژئومکانیک نفت و معدني فعالیت می نماید. توان مهندسي و طراحي شرکت، متکي به استفاده از تکنولوژي روز و بهره مندي از جديدترين نرم افزارهاي پيشرفته مي‌باشد که انجام خدمات مهندسي و مشاوره ای را ارائه مي‌نمايد. شرکت خاک انرژي پارس علاوه بر ارائه خدمات مشاوره و مهندسي هم اکنون نمايندگي فروش از شرکتهاي معتبر بين المللي در زمينه ابزارهاي دقيق سازه و ژتوتکنيک، تجهيزات و سنسورهاي انتشار اکوستيک و رفتارنگاري آبهاي زيرزميني و همچنين تجهيزات هواشناسي را در اختيار دارد.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما از تمامی اخبار و اطلاعیه ها باخبر شوید. همچنین می توانید خبرهای خود را در سایت درج نمایید. فقط عضو شوید.


ارتباط با ما

  • تهران، کوی نصر(گیشا)،خیابان دوم( حبیب زاده)،پلاک ۱۷،طبقه ۴، واحد ۷
  • تهران 13445/777
  • 02188263678
  • 02188245790
  • infokhakenergypars.ir