تامین تجهیزات ابزار دقیق سدهای مخزنی استان خوزستان

  • بدون تصویر

توضیحات پروژه

سدهای استان خوزستان در دسته سدهای با درجه اهمیت بالا به لحاظ پتانسیل و ظرفیت‌های بالای آن‌ها در تولید انرژی برق آبی کشور، قرار دارند. از این رو کنترل پایداری و ایمنی این سدها غیر قابل اجتناب است. با نگرش بر اهمیت این سدها تجهیزات ابزاردقیق و سیسم رفتارنگاری در زمان ساخت و بهره برداری آنها به منظور کنترل ایمنی و پایداری در دوران مختلف ساخت و بهره برداری طراحی و نصب شده اند. لازم است تجهیزات رفتارسنجی در طول دوران بهره برداری از سد عملکرد فنی آنها، نواقص و معایب احتمالی در آنها بررسی و مرتفع گردند. در این راستا تامین تجهیزات ابزار دقیق سدهای مخزنی استان خوزستان آموزش ابزاردقیق ورفتارسنجی و کنترل پایداری سدها با برگزاری مناقصه خرید تجهیزات تجهیزات ابزار دقیق سدهای مخزنی استان خوزستان از طرف سازمان آب و برق خوزستان به شرکت خاک انرژی پارس واگذار شده است.

 

ابزار دقیق و سسیتم رفتارنگاری پروژه:

پروب و لاگر انحراف سنج

پروب نشست سنج

کوردیسکوپ

پایه کوردیسکوپ

ترک سنج تار مرتعش

کلینومتر

لاگر قرائتگر ابزار الکتریکی

درزسنج 3 محوره مکانیکی

پروب اندازه گیری عمق آب

درباره ما

شرکت خاک انرژي پارس با هدف ارائه خدمات برتر و به روز، با برخورداري از مهندسين داراي درجات عالي از معتبرترين دانشگاههاي ايران پا به عرصه گذاشته است. اين شرکت با آرمان دستیابی به موفقیت برتر ارائه خدمات شایسته، در زمینه خدمات مهندسي ژئوتکنيک، سازه، ژئومکانیک نفت و معدني فعالیت می نماید. توان مهندسي و طراحي شرکت، متکي به استفاده از تکنولوژي روز و بهره مندي از جديدترين نرم افزارهاي پيشرفته مي‌باشد که انجام خدمات مهندسي و مشاوره ای را ارائه مي‌نمايد. شرکت خاک انرژي پارس علاوه بر ارائه خدمات مشاوره و مهندسي هم اکنون نمايندگي فروش از شرکتهاي معتبر بين المللي در زمينه ابزارهاي دقيق سازه و ژتوتکنيک، تجهيزات و سنسورهاي انتشار اکوستيک و رفتارنگاري آبهاي زيرزميني و همچنين تجهيزات هواشناسي را در اختيار دارد.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما از تمامی اخبار و اطلاعیه ها باخبر شوید. همچنین می توانید خبرهای خود را در سایت درج نمایید. فقط عضو شوید.


ارتباط با ما

  • تهران، کوی نصر(گیشا)،خیابان دوم( حبیب زاده)،پلاک ۱۷،طبقه ۴، واحد ۷
  • تهران 13445/777
  • 02188263678
  • 02188245790
  • infokhakenergypars.ir