نصب و رفتارنگاری سد ملو

  • بدون تصویر

توضیحات پروژه

سد ملو تربت‌جام يک سد ناحیه بندی خاکي با هسته رسي است که در حدود 55 کيلومتري شهرستان تربت‌جام و 215 کيلومتري شهر مقدس مشهد اجرا شده است.  با توجه به کمبود و نياز به آب در منطقه با هدف کنترل و تنظيم روان آب‌هاي حوزه آبريز ملو و بهره‌برداري مناسب آن، ساخت سد ملو تربت‌جام بر روي رودخانه ملو انجام گرفته است. تاج سد در اتفاع 862 متری از سطح دریا قرار دارد. طول تاج سد 356 متر، عرض تاج سد 9 متر، حجم مخزن در حالت نرمال 3 میلیون متر مکعب و حجم آب قابل تنظیم 1/25 میلیون متر مکعب می‌باشد.

     خدمات :

       نصب و قرائت ابزارهای دقیق و تهیه گزارش رفتارنگاری تا انتهای ساخت سد.

   ابزارهای استفاده شده:

      پیزومترهاي لوله ایستاده  (SP)  

     ابزار ترکیبی انحراف سنج نشست سنج (INC

      پیزومتر الکتریکی   (VW)

      فشار سنج (TPC)

     سرريز مثلثي اندازه گيري دبي تراوش

     سیستم اندازه‌گیری تراز آب مخزن

      چاه مشاهده‌ای

     نقاط نشانه نقشه برداري ميکروژئودزي

 

 

درباره ما

شرکت خاک انرژي پارس با هدف ارائه خدمات برتر و به روز، با برخورداري از مهندسين داراي درجات عالي از معتبرترين دانشگاههاي ايران پا به عرصه گذاشته است. اين شرکت با آرمان دستیابی به موفقیت برتر ارائه خدمات شایسته، در زمینه خدمات مهندسي ژئوتکنيک، سازه، ژئومکانیک نفت و معدني فعالیت می نماید. توان مهندسي و طراحي شرکت، متکي به استفاده از تکنولوژي روز و بهره مندي از جديدترين نرم افزارهاي پيشرفته مي‌باشد که انجام خدمات مهندسي و مشاوره ای را ارائه مي‌نمايد. شرکت خاک انرژي پارس علاوه بر ارائه خدمات مشاوره و مهندسي هم اکنون نمايندگي فروش از شرکتهاي معتبر بين المللي در زمينه ابزارهاي دقيق سازه و ژتوتکنيک، تجهيزات و سنسورهاي انتشار اکوستيک و رفتارنگاري آبهاي زيرزميني و همچنين تجهيزات هواشناسي را در اختيار دارد.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما از تمامی اخبار و اطلاعیه ها باخبر شوید. همچنین می توانید خبرهای خود را در سایت درج نمایید. فقط عضو شوید.


ارتباط با ما

  • تهران، کوی نصر(گیشا)،خیابان دوم( حبیب زاده)،پلاک ۱۷،طبقه ۴، واحد ۷
  • تهران 13445/777
  • 02188263678
  • 02188245790
  • infokhakenergypars.ir