تهیه نرم افزار رفتارنگاری ناظر

  • بدون تصویر

توضیحات پروژه

نرم‌افزار ناظر یک بسته نرم‌افزاری جهت تفسیر سریع و آسان تعداد زیادی داده‌های اندازه‌گیری ابزار دقیق منصوبه در سدها به همراه اطلاعات و مشخصاتی از سد و ابزارهای دقیق و گزارش‌گیری از عملکرد آنها می‌باشد. داده‌های رفتارنگاری هر پروژه باید در طول عمر آن سازه در فرمت مناسب و با شیوه قابل اطمینانی موجود و باقی بماند و لذا ناظر ابزار مناسبی برای ثبت داده‌ها، ترسیم نمودارهای کنترلی و ارزیابی شرایط ایمنی سد می‌باشد. این نرم‌افزار به منظور استفاده در کنترل و پایداری ابزار دقیق و رفتارنگاری ابزار سدها طراحی شده است و قابلیت ثبت قرائت و نمودارگیری و عملکرد ابزارها را دارد. نرم‌افزار ناظر از پایگاه داده Sql2008 که یکی از بهترین و مطمئن ترین پایگاه داده است استفاده می‌کند. این برنامه تحت ویندوز می‌باشد و امکان بررسی و ارزیابی عملکرد رفتاری سد را با نمودارگیری و گزارش‌گیری داده‌های ابزار دقیق و چک لیستهای بازرسی فراهم می‌کند. ناظر به راحتی در محیط ویندوز قابل نصب بوده و می‌تواند توسط کاربران مختلف با کلمه‌های عبور مختلف اجرا شود. امکان چاپ و ذخیره اطلاعات و نمودارها در این نرم‌افزار قرار داده شده است. تعریف ابزارهای مختلف و جدید با کاربری‌های مختلف به همراه تصویری از آن ابزار از امکانات دیگر ناظر می‌باشد. نرم افزار ناظر این قابلیت را دارد تا کاربران مختلفی با حق دسترسی‌های متفاوت برایشان تعریف شود. این نرم‌افزار بسیار انعطاف پذیر، قابل اطمینان و با قابلیت توسعه بالایی همراه با ترسیم نمودارهای گرافیکی پیشرفته می‌باشد.


ویژگیهاي نرم افزار

· دارای محیط کاربری آسان و کارپسند

· دارای استفاده چند کاربره

· پشتیبانی از نرم‌افزار SQL Server برای ایجاد بانک اطلاعاتی و نگهداری داده‌ها

· کاربری ساده و سرعت اجرا و گرافیک مطلوب نمودارها

· دارای سیستم مدیریت کاربران و ارائه سطوح دسترسی متفاوت برای هر یک

· امکان Export اطلاعات به محیط Excel

· امکان ذخیره نمودارها به فرمت عکس jpg و pdf

· قابلیت تهیه فایل و نسخه پشتیبان از بانک اطلاعات و بازیابی آن

· برخورداری از help  کارآمد همراه با توضیحات و شکل‌های مناسب برای آموزش و رفع اشکال کاربران

 

درباره ما

شرکت خاک انرژي پارس با هدف ارائه خدمات برتر و به روز، با برخورداري از مهندسين داراي درجات عالي از معتبرترين دانشگاههاي ايران پا به عرصه گذاشته است. اين شرکت با آرمان دستیابی به موفقیت برتر ارائه خدمات شایسته، در زمینه خدمات مهندسي ژئوتکنيک، سازه، ژئومکانیک نفت و معدني فعالیت می نماید. توان مهندسي و طراحي شرکت، متکي به استفاده از تکنولوژي روز و بهره مندي از جديدترين نرم افزارهاي پيشرفته مي‌باشد که انجام خدمات مهندسي و مشاوره ای را ارائه مي‌نمايد. شرکت خاک انرژي پارس علاوه بر ارائه خدمات مشاوره و مهندسي هم اکنون نمايندگي فروش از شرکتهاي معتبر بين المللي در زمينه ابزارهاي دقيق سازه و ژتوتکنيک، تجهيزات و سنسورهاي انتشار اکوستيک و رفتارنگاري آبهاي زيرزميني و همچنين تجهيزات هواشناسي را در اختيار دارد.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما از تمامی اخبار و اطلاعیه ها باخبر شوید. همچنین می توانید خبرهای خود را در سایت درج نمایید. فقط عضو شوید.


ارتباط با ما

  • تهران، کوی نصر(گیشا)،خیابان دوم( حبیب زاده)،پلاک ۱۷،طبقه ۴، واحد ۷
  • تهران 13445/777
  • 02188263678
  • 02188245790
  • infokhakenergypars.ir