تامین و راه اندازی سیستم انتشار اکوستیک

  • بدون تصویر

توضیحات پروژه

از  روش انتشار اکوستیک مي‎توان براي تشخيص و موقعيت يابي عيوب مختلف در سازه هاي تحت تنش و اجزاي آنها استفاده کرد . کاربرد اين روش تنها به بازرسي غير مخرب قطعات، تجهيزات و سيستمهاي مختلف محدود نمي‎شود و علاوه بر آن مي‎توان از آن براي تخمين عمر قطعات و تجهيزات بهره گرفت. همچنين از اين روش مي‎توان براي آشکار سازي و مکان يابي تخليه هاي جزئي ولتاژ در مبدلهاي بزرگ، تحقيق و بررسي خصوصيات و مشخصات مواد، سنگ و بتن و تحقيق ميکرولرزه ها استفاده کرد. امروزه دانش انتشار آکوستیک بواسطه پیشرفت  انجام گرفته در این حوزه  و قابلیت آن در مطالعه خصوصیات دینامیکی مواد ، در طیف گسترده‌ای از صنایع مثل هوافضا، خطوط انتقال گاز، ژئوتکنیک، متالورژی، پتروشیمی، دانش هسته‌ای و شیمی و ... کاربرد پیدا کرده است.

دستگاه تحویل شده شامل 4 عدد سنسور انتشار اکوستيک، 8 دستگاه پيش تقويت کننده، کابل اتصال دهنده، دستگاه ثبت و قرائت داده هاي اکوستيک و بورد 4 کاناله و نرم افزارمربوطه قرائت سيگنالهاي انتشار اکوستيک می‌باشد.

نصب، آموزش و راه‌اندازی این دستگاه، توسط کارشناس این  شرکت انجام شده است.

 

درباره ما

شرکت خاک انرژي پارس با هدف ارائه خدمات برتر و به روز، با برخورداري از مهندسين داراي درجات عالي از معتبرترين دانشگاههاي ايران پا به عرصه گذاشته است. اين شرکت با آرمان دستیابی به موفقیت برتر ارائه خدمات شایسته، در زمینه خدمات مهندسي ژئوتکنيک، سازه، ژئومکانیک نفت و معدني فعالیت می نماید. توان مهندسي و طراحي شرکت، متکي به استفاده از تکنولوژي روز و بهره مندي از جديدترين نرم افزارهاي پيشرفته مي‌باشد که انجام خدمات مهندسي و مشاوره ای را ارائه مي‌نمايد. شرکت خاک انرژي پارس علاوه بر ارائه خدمات مشاوره و مهندسي هم اکنون نمايندگي فروش از شرکتهاي معتبر بين المللي در زمينه ابزارهاي دقيق سازه و ژتوتکنيک، تجهيزات و سنسورهاي انتشار اکوستيک و رفتارنگاري آبهاي زيرزميني و همچنين تجهيزات هواشناسي را در اختيار دارد.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما از تمامی اخبار و اطلاعیه ها باخبر شوید. همچنین می توانید خبرهای خود را در سایت درج نمایید. فقط عضو شوید.


ارتباط با ما

  • تهران، کوی نصر(گیشا)،خیابان دوم( حبیب زاده)،پلاک ۱۷،طبقه ۴، واحد ۷
  • تهران 13445/777
  • 02188263678
  • 02188245790
  • infokhakenergypars.ir