ابزاردقیق و رفتارنگاری سد مخزنی سومبار

  • بدون تصویر

توضیحات پروژه

سد سومبار از نوع خاکی با هسته رسی است. طول تاج سد 920 متر، عرض تاج 8 متر، حجم کل بدنه 1/1 میلیون متر مکعب و ارتفاع سد از بستر رودخانه 23/5 متر می‌باشد. سیستم انحراف در این سد، به صورت اجرای مرحله‌ای و کانال انحراف آب می‌باشد.

در سد سومبار جهت بررسی رفتار سد در حین ساخت، آبگيري و بهره برداري، طی قراردادي، تهیه، حمل و نصب و قرائت داده‌های ابزار دقیق سد سومبار از طرف شرکت آب و خاک قدس رضوی پس از تاييد کارفرما و مهندسي مشاور طرح به شرکت خاک انرژی پارس واگذار شده است. به منظور کنترل رفتار سد سومبار تعداد 5 مقطع ابزار گذاري در نظر گرفته شده است و رفتارسنجی سد در زمان ساخت و آبگيري  صورت می‌گیرد.

خدمات :

تامین، نصب، قرائت و گزارش رفتارنگاری ماهیانه

ابزارهای استفاده شده:

پیزومترهاي نوع کاساگرانده(SP)  

ابزار ترکیبی انحراف سنج نشست سنج (INC)  و دستگاه قرائت

پیزومتر الکتریکی تارمرتعش  (VW)

فشار سنج (TPC)

دستگاه قرائت ابزار های تارمرتعش

سرريز مثلثي اندازه گيري دبي تراوش

سیستم اندازه‌گیری تراز آب مخزن

چاه مشاهده‌ای

سیستم قرائت مرکزی خودکار

تجهیزات ایستگاه هواشناسی

 

 

درباره ما

شرکت خاک انرژي پارس با هدف ارائه خدمات برتر و به روز، با برخورداري از مهندسين داراي درجات عالي از معتبرترين دانشگاههاي ايران پا به عرصه گذاشته است. اين شرکت با آرمان دستیابی به موفقیت برتر ارائه خدمات شایسته، در زمینه خدمات مهندسي ژئوتکنيک، سازه، ژئومکانیک نفت و معدني فعالیت می نماید. توان مهندسي و طراحي شرکت، متکي به استفاده از تکنولوژي روز و بهره مندي از جديدترين نرم افزارهاي پيشرفته مي‌باشد که انجام خدمات مهندسي و مشاوره ای را ارائه مي‌نمايد. شرکت خاک انرژي پارس علاوه بر ارائه خدمات مشاوره و مهندسي هم اکنون نمايندگي فروش از شرکتهاي معتبر بين المللي در زمينه ابزارهاي دقيق سازه و ژتوتکنيک، تجهيزات و سنسورهاي انتشار اکوستيک و رفتارنگاري آبهاي زيرزميني و همچنين تجهيزات هواشناسي را در اختيار دارد.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما از تمامی اخبار و اطلاعیه ها باخبر شوید. همچنین می توانید خبرهای خود را در سایت درج نمایید. فقط عضو شوید.


ارتباط با ما

  • تهران، کوی نصر(گیشا)،خیابان دوم( حبیب زاده)،پلاک ۱۷،طبقه ۴، واحد ۷
  • تهران 13445/777
  • 02188263678
  • 02188245790
  • infokhakenergypars.ir