ابزاردقیق و رفتارنگاری سد مخزنی ابیورد

  • بدون تصویر

توضیحات پروژه

سد ابيورد در استان خراسان رضوي در محدوده شرقي و جنوب شرقي درگز در حال احداث می باشد. آب رودخانه زنگلانلو به 5 قسمت مساوي تقسيم مي شود كه 2 قسمت آن براي استفاده ايران و 3 قسمت متعلق به كشور همسايه است. سازه مقّسم اين رودخانه در كشور همسايه می‌باشد. بهترين گزينه، طرح احداث سد خارج از بستر و انحراف حقابه ايران به سمت اين سد انتخاب شده است.

سد ابیورد از نوع خاکی با هسته مرکزی رسی می‌باشد. تاج سد در فاصله 616 متری از سطح دریا قرار دارد. ارتفاع این تاج از سد 62 متر می‌باشد، عرض تاج سد 10 متر و طول تاج سد 175 متر می‌باشد. سیستم انحراف از نوع تونل انحراف آب می‌باشد.

خدمات :

تامین، نصب، قرائت و گزارش تحلیلی رفتارنگاری

ابزارهای استفاده شده:

پیزومترهاي لوله ایستاده (SP)  

ابزار ترکیبی انحراف سنج نشست سنج (INC

پیزومتر  تارمرتعش  (VW)

فشار سنج (TPC)

سرريز مثلثي اندازه گيري دبي تراوش

متر اندازه گیری نشست و تراز آب

چاه مشاهده‌ای

دستگاه قرائت تارمرتعش

سیستم قرائت خودکار داده ها

تجهیزات هواشناسی

درباره ما

شرکت خاک انرژي پارس با هدف ارائه خدمات برتر و به روز، با برخورداري از مهندسين داراي درجات عالي از معتبرترين دانشگاههاي ايران پا به عرصه گذاشته است. اين شرکت با آرمان دستیابی به موفقیت برتر ارائه خدمات شایسته، در زمینه خدمات مهندسي ژئوتکنيک، سازه، ژئومکانیک نفت و معدني فعالیت می نماید. توان مهندسي و طراحي شرکت، متکي به استفاده از تکنولوژي روز و بهره مندي از جديدترين نرم افزارهاي پيشرفته مي‌باشد که انجام خدمات مهندسي و مشاوره ای را ارائه مي‌نمايد. شرکت خاک انرژي پارس علاوه بر ارائه خدمات مشاوره و مهندسي هم اکنون نمايندگي فروش از شرکتهاي معتبر بين المللي در زمينه ابزارهاي دقيق سازه و ژتوتکنيک، تجهيزات و سنسورهاي انتشار اکوستيک و رفتارنگاري آبهاي زيرزميني و همچنين تجهيزات هواشناسي را در اختيار دارد.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما از تمامی اخبار و اطلاعیه ها باخبر شوید. همچنین می توانید خبرهای خود را در سایت درج نمایید. فقط عضو شوید.


ارتباط با ما

  • تهران، کوی نصر(گیشا)،خیابان دوم( حبیب زاده)،پلاک ۱۷،طبقه ۴، واحد ۷
  • تهران 13445/777
  • 02188263678
  • 02188245790
  • infokhakenergypars.ir