برگزاری دوره آموزشی ابزار دقیق و رفتارنگاری سد های بتنی در محل سد کارون ۳

برگزاری دوره آموزشی  ابزار دقیق و رفتارنگاری سد های بتنی در محل سد کارون ۳

دوره آموزشی دو روزه ابزار دقیق و رفتارنگاری سد های بتنی در مورخ 14 و 15 دی ماه سال ۹۵ با مشارکت شرکت خاک انرژی پارس، سازمان آب و برق خوزستان و شرکت تولید و نگهداری سد و نیروگاه کارون ۳ در محل سالن کنفرانس سد کارون 3 برگزار گردید. در این دوره آموزشی مباحثی همچون مبانی رفتارنگاری در سد های بتنی ، تفسیر و مدیریت داده ها و نتایج  رفتارنگاری ، مدل سازی های عددی تغیر شکل های سد های بتنی و روش های نوین در رفتارنگاری سد های بتنی با  حضور مدیران سد های استان خوزستان و متخصصین مربوطه ارائه گردید که استقبال و رضایت کامل حضار را نیز در پی داشت. 

درباره ما

شرکت خاک انرژي پارس با هدف ارائه خدمات برتر و به روز، با برخورداري از مهندسين داراي درجات عالي از معتبرترين دانشگاههاي ايران پا به عرصه گذاشته است. اين شرکت با آرمان دستیابی به موفقیت برتر ارائه خدمات شایسته، در زمینه خدمات مهندسي ژئوتکنيک، سازه، ژئومکانیک نفت و معدني فعالیت می نماید. توان مهندسي و طراحي شرکت، متکي به استفاده از تکنولوژي روز و بهره مندي از جديدترين نرم افزارهاي پيشرفته مي‌باشد که انجام خدمات مهندسي و مشاوره ای را ارائه مي‌نمايد. شرکت خاک انرژي پارس علاوه بر ارائه خدمات مشاوره و مهندسي هم اکنون نمايندگي فروش از شرکتهاي معتبر بين المللي در زمينه ابزارهاي دقيق سازه و ژتوتکنيک، تجهيزات و سنسورهاي انتشار اکوستيک و رفتارنگاري آبهاي زيرزميني و همچنين تجهيزات هواشناسي را در اختيار دارد.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما از تمامی اخبار و اطلاعیه ها باخبر شوید. همچنین می توانید خبرهای خود را در سایت درج نمایید. فقط عضو شوید.


ارتباط با ما

  • تهران، کوی نصر(گیشا)،خیابان دوم( حبیب زاده)،پلاک ۱۷،طبقه ۴، واحد ۷
  • تهران 13445/777
  • 02188263678
  • 02188245790
  • infokhakenergypars.ir