دعوت از مهندسین، شرکت ها و متخصصین فعال در زمینه ژئوتکنیک به منظور بازدید از غرفه شرکت خاک انرژی پارس در پنجمین نمایشگاه بین المللی ژئوتکنیک و مکانیک خاک

دعوت  از مهندسین، شرکت ها و متخصصین فعال در زمینه ژئوتکنیک به منظور بازدید از غرفه شرکت خاک انرژی پارس در پنجمین نمایشگاه بین المللی ژئوتکنیک و مکانیک خاک

 

با سلام

احتراما بدینوسیله ازتمامی افراد، متخصصین و شرکت های فعال در زمینه ژئوتکنیک دعوت می شود از غرفه شرکت شرکت خاک انرژی پارس در  پنجمین همایش بین‌المللی مهندسی ژئوتکنیک و مکانیک خاک، واقع در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران طبقه اول غرفه ۴۶ (مورخه 25 تا 26 آبان 1395) بازدید فرمایید. امید است با حضور گرمتان ما را در پیشبرد اهداف و ارتقاء روزافزون ارائه خدمات مطلوب  یاری نمایید.

 

اعتماد شما افتخار ماست

 

 

درباره ما

شرکت خاک انرژي پارس با هدف ارائه خدمات برتر و به روز، با برخورداري از مهندسين داراي درجات عالي از معتبرترين دانشگاههاي ايران پا به عرصه گذاشته است. اين شرکت با آرمان دستیابی به موفقیت برتر ارائه خدمات شایسته، در زمینه خدمات مهندسي ژئوتکنيک، سازه، ژئومکانیک نفت و معدني فعالیت می نماید. توان مهندسي و طراحي شرکت، متکي به استفاده از تکنولوژي روز و بهره مندي از جديدترين نرم افزارهاي پيشرفته مي‌باشد که انجام خدمات مهندسي و مشاوره ای را ارائه مي‌نمايد. شرکت خاک انرژي پارس علاوه بر ارائه خدمات مشاوره و مهندسي هم اکنون نمايندگي فروش از شرکتهاي معتبر بين المللي در زمينه ابزارهاي دقيق سازه و ژتوتکنيک، تجهيزات و سنسورهاي انتشار اکوستيک و رفتارنگاري آبهاي زيرزميني و همچنين تجهيزات هواشناسي را در اختيار دارد.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما از تمامی اخبار و اطلاعیه ها باخبر شوید. همچنین می توانید خبرهای خود را در سایت درج نمایید. فقط عضو شوید.


ارتباط با ما

  • تهران، کوی نصر(گیشا)،خیابان دوم( حبیب زاده)،پلاک ۱۷،طبقه ۴، واحد ۷
  • تهران 13445/777
  • 02188263678
  • 02188245790
  • infokhakenergypars.ir