شرکت دکتر مجید نیکخواه در کارگاه آموزشی انتشار اکوستیک شرکت آلمانی Vallenو کنفرانس جهانی آزمونهای غیر مخرب (Munich, Germany, June, 2016)

شرکت دکتر مجید نیکخواه در کارگاه آموزشی انتشار اکوستیک  شرکت آلمانی  Vallenو کنفرانس جهانی آزمونهای غیر مخرب  (Munich, Germany, June, 2016)

کارگاه آموزشی انتشار آوایی که توسط شرکت Vallen Systeme GmbH آلمان برگزار گردید یکی از معتبرترین کارگاه های آموزشی در زمینه آزمایش های غیر مخرب است که هر ساله  با حضور شرکت های بزرگ رفتارنگاری و ابزار دقیق  دنیا در کشور آلمان برگذار می شود. مدیرعامل شرکت خاک انرژی پارس نیز به عنوان نماینده تنها شرکت ایرانی حاضر در این کنفرانس شرکت نموده و نقش سازنده ای در پیشبرد اهداف آموزشی این کارگاه داشتند. 

درباره ما

شرکت خاک انرژي پارس با هدف ارائه خدمات برتر و به روز، با برخورداري از مهندسين داراي درجات عالي از معتبرترين دانشگاههاي ايران پا به عرصه گذاشته است. اين شرکت با آرمان دستیابی به موفقیت برتر ارائه خدمات شایسته، در زمینه خدمات مهندسي ژئوتکنيک، سازه، ژئومکانیک نفت و معدني فعالیت می نماید. توان مهندسي و طراحي شرکت، متکي به استفاده از تکنولوژي روز و بهره مندي از جديدترين نرم افزارهاي پيشرفته مي‌باشد که انجام خدمات مهندسي و مشاوره ای را ارائه مي‌نمايد. شرکت خاک انرژي پارس علاوه بر ارائه خدمات مشاوره و مهندسي هم اکنون نمايندگي فروش از شرکتهاي معتبر بين المللي در زمينه ابزارهاي دقيق سازه و ژتوتکنيک، تجهيزات و سنسورهاي انتشار اکوستيک و رفتارنگاري آبهاي زيرزميني و همچنين تجهيزات هواشناسي را در اختيار دارد.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما از تمامی اخبار و اطلاعیه ها باخبر شوید. همچنین می توانید خبرهای خود را در سایت درج نمایید. فقط عضو شوید.


ارتباط با ما

  • تهران، کوی نصر(گیشا)،خیابان دوم( حبیب زاده)،پلاک ۱۷،طبقه ۴، واحد ۷
  • تهران 13445/777
  • 02188263678
  • 02188245790
  • infokhakenergypars.ir